DAŽYMAS BE KOMPROMISŲ. VISIŠKAI NAUJA BOND FUSION SISTEMA JAU ČIA!

 
DAŽYMAS BE KOMPROMISŲ. VISIŠKAI NAUJA BOND FUSION SISTEMA JAU ČIA!
Plaukų koloristai visame pasaulyje nudžiugo, sužinoję apie karščiausią Keune naujieną - revoliucinę sistemą Bond Fusion. Ši aukščiausios kokybės procedūra leidžia šviesiau ir ryškiau dažyti klientų plaukus ir nepakenkti jų plaukų vientisumui.
 
NAUJAS ETAPAS
Su Bond Fusion, Keune pradeda visiškai naują etapą. Paprastai, cheminiai procesai, pavyzdžiui, dažymas arba formavimo procedūros suardo disulfidines plauko jungtis, kurios yra būtinos sveikiems plaukams. Būtent tokiu atveju ir reikalinga Bond Fusion sistema, kuri ne tik atstato suardytas plauko jungtis, bet ir kuria naujas. Ji, taip pat, apsaugo plauko vidinę struktūrą. Nuo šiol, plaukų stilistai gali nudažyti plaukus bet kuria pasirinkta spalva (net platinine blond!) ir išlaikyti juos stiprius ir kondicionuotus. Galiausiai, Bond Fusion tinka visiems plaukų tipams - anksčiau dažytiems, niekada nedažytiems bei chemiškai paveiktiems.
 
TIESIOG GERIAU
Žinoma, yra ir kitų plauko jungčių atstatymo procedūrų, tačiau po daugelio bandymų ir tyrimų, mes pažadame, kad Bond Fusion sistema jus nustebins! Šis revoliucinis produktas kruopščiai gydo ir kondicionuoja dažytus plaukus, sukuriamas iki 5 kartų ilgiau išliekantis efektas. Garbanos tampa dvigubai stipresnės, palyginus su chemiškai paveiktais plaukais, nenaudojant Bond Fusion. Po šviesinimo plaukai tampa du kartus lengviau iššukuojami, o dar 43% mažiau lūžinėja plaukai. Procedūros laikas? Jis išlieka toks pats. Bond Fusion gali būti naudojamas ne tik su bet kuria žinoma salono chemine procedūra, bet ir kaip nepriklausoma pažeistų plaukų atstatymo procedūra.
 
1, 2, 3
Su Bond Fusion dirbti yra lengva.
 
Trys žingsniai: atstatymas, sutvirtinimas ir papildymas.
1 etapo metu reikia įmaišyti Bond Builder (plauko jungčių atstatymo priemonė) į dažus ar šviesinimo mišinį. Tai atstatys pažeistas plauko jungtis, sukurs naujas ir apsaugos plaukus.
2 etapo metu reikia naudoti Bond Enhancer (plauko jungčių sutvirtinimo priemonė), tai giliai maitinanti, atkurianti priemonė, kuri sustiprins naujai sukurtas jungtis, sukurs apsauginį sluoksnį aplink plaukus, kuris užtikrina ilgalaikį kondicionavimą.
Galiausiai, 3 fazės metu naudojamas Bond Recharger (plauko jungčių papildymas) - puikus produktas skirtas priežiūrai namuose, kuris prailgina ir sustiprina Bond Fusion procedūros efektą.
 
KEUNE BOND FUSION. STIPRINK IR SUTEIK ENERGIJOS DAŽYTIEMS PLAUKAMS.
 
smart foreash